| ДЪЛЖИНА | 15.00 м |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | 31819 |
| ДЪЛЖИНА: | 15.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР: | 1/2" |
| EAN | 3800138234530 |



5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 15.00 м |
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ: | 31819 |
| ДЪЛЖИНА: | 15.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР: | 1/2" |
| EAN | 3800138234530 |