| ДЪЛЖИНА | 30.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 35.0 bar |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 18096-20 |
| ДЪЛЖИНА: | 30.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 35.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | POWER GRIP |
| ГАРАНЦИЯ: | 360 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500001991 |




