| ДЪЛЖИНА | 20.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 27.0 bar |
| Марка | TRICOLUX |
| МОДЕЛ: | ANTI TORSION |
| ДЪЛЖИНА: | 20.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 12.50 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 27.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТРУЙНИК В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 8015105020190 |


