| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА | Да |
| Марка | BEURER |
| МОДЕЛ: | IL 60 |
| ТИП: | ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.500 kg |
| EAN | 4211125616953 |








i
"" до 4 дни
| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА | Да |
| Марка | BEURER |
| МОДЕЛ: | IL 60 |
| ТИП: | ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.500 kg |
| EAN | 4211125616953 |