| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА | Да |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-8116-2 |
| ТИП: | МАСАЖОР ЗА КРАКА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.080 kg |
| EAN | 9003898811629 |





i
"" Днес
| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА | Да |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-8116-2 |
| ТИП: | МАСАЖОР ЗА КРАКА |
| МОЩНОСТ: | 450 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ИНФРАЧЕРВЕНА ЛАМПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.080 kg |
| EAN | 9003898811629 |