| INFRARED LAMP | Yes |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-8116-2 |
| TYPE: | МАСАЖОР ЗА КРАКА |
| POWER: | 450 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| INFRARED LAMP: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.080 kg |
| EAN | 9003898811629 |





i
"" Today
| INFRARED LAMP | Yes |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-8116-2 |
| TYPE: | МАСАЖОР ЗА КРАКА |
| POWER: | 450 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| INFRARED LAMP: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.080 kg |
| EAN | 9003898811629 |