| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | AS200ROE |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 50.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.150 kg |
| EAN | 3030050166750 |













i
"" Днес




| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| Марка | BABYLISS |
| МОДЕЛ: | AS200ROE |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ДИАМЕТЪР MM: | 50.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.150 kg |
| EAN | 3030050166750 |