| МОЩНОСТ | 1300.00 W |
| Марка | DYSON |
| МОДЕЛ: | HS05 ORIGIN LONG BNK/BCO |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1300.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.600 kg |
| EAN | 5025155099421 |













| МОЩНОСТ | 1300.00 W |
| Марка | DYSON |
| МОДЕЛ: | HS05 ORIGIN LONG BNK/BCO |
| ТИП: | СЕШОАР МАША |
| МОЩНОСТ: | 1300.00 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.600 kg |
| EAN | 5025155099421 |