| МОЩНОСТ | 75.00 W |
| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ | ОТ 150 ДО 210°C |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ | 3 |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CF4620E0 |
| ТИП: | МАША |
| МОЩНОСТ: | 75.00 W |
| ТЕМПЕРАТУРА НА ОФОРМЯНЕ: | ОТ 150 ДО 210°C |
| БРОЙ ПРИСТАВКИ: | 3 |
| ПОКРИТИЕ: | Керамично |
| LED ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ПОСОКИ НА ВЪРТЕНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.992 kg |
| EAN | 3121040093719 |










