| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1500 W |
| СИЛА НА ЦЕПЕНЕ | 5 t |
| ХИДРАВЛИЧНО НАЛЯГАНЕ | 20 MPa |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО | 25 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ДЪРВОТО | 50 см |
| Марка | MTX |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1500 W |
| СИЛА НА ЦЕПЕНЕ: | 5 t |
| ХИДРАВЛИЧНО НАЛЯГАНЕ: | 20 MPa |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО: | 25 см |
| МИН ДИАМЕТЪР НА ДЪРВОТО: | 5 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ДЪРВОТО: | 50 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 52.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996181486 |







