| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | 150 мин |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИЯ | 120 мин |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ | 6 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 0.50 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 26.50 мм |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | BARBER TN1551E0 |
| ТИП: | Безжичен |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | 150 мин |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | 120 мин |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ: | 6 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 0.50 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 26.50 мм |
| БЪРЗО ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.267 kg |
| EAN | 3121040093870 |










