| БРОЙ ГРЕБЕНИ | 4 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 3.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 12.00 мм |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ | Не |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | OV51810R |
| ТИП: | Жичен |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| БРОЙ ГРЕБЕНИ: | 4 |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 3.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 12.00 мм |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ДЪЛЖИНАТА: | Да |
| КАЛЪФ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.790 kg |
| EAN | 3800237049639 |




