| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 750.00 мм |
| ШИРИНА | 750.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 390.00 мм |
| МОДЕЛ: | MAGIC 5025 КРЕМ |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | КРЕМ |
| ДЪЛЖИНА: | 750.00 мм |
| ШИРИНА: | 750.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 390.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАЗГЪНАТИ Р-РИ:150Х75Х72 СМ. |








| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 750.00 мм |
| ШИРИНА | 750.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 390.00 мм |
| МОДЕЛ: | MAGIC 5025 КРЕМ |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | КРЕМ |
| ДЪЛЖИНА: | 750.00 мм |
| ШИРИНА: | 750.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 390.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАЗГЪНАТИ Р-РИ:150Х75Х72 СМ. |