| МАТЕРИАЛ | БУК МАСИВ/ПДЧ ЕСТЕСТВЕН ФУРНИР |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 750.00 мм |
| Марка | GENOMAX |
| МОДЕЛ: | ИВА |
| МАТЕРИАЛ: | БУК МАСИВ/ПДЧ ЕСТЕСТВЕН ФУРНИР |
| ЦВЯТ: | ОРЕХ |
| ДЪЛЖИНА: | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 750.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАЗГЪНАТИ Р-РИ:130Х75 СМ. |
| EAN | 3800940053558 |






