| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ: | НАОМИ |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА: | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА: | 120.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА: | 20.00 см |
| EAN | 3800143611531 |







25.50 € / 49.87 лв. i
"" до 7 дни
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ: | НАОМИ |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ШИРИНА НА КОЛОНАТА: | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА НА КОЛОНАТА: | 120.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА КОЛОНАТА: | 20.00 см |
| EAN | 3800143611531 |