| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 45.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 12.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ИЛИНА |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 45.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 12.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| EAN | 6988354238895 |






