| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 42.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 22.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | ВИСОТА |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 42.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 22.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ТИП ОТВАРЯНЕ: | ЛЯВО |
| EAN | 3800224042865 |






