| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 65.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 90.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 15.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ: | ДЪБЛИН |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 65.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 90.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 15.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Да |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143600795 |





