| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 40.00 см |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 61.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 55.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ДИВА |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 40.00 см |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 61.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 55.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| EAN | 6988354224898 |







