| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 85.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | КАЙРА |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 85.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| EAN | 6988354237904 |





