| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 65.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 85.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 47.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ: | Дъблин |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 65.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 85.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 47.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 3800143600726 |







