| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 52.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | VICARD |
| МОДЕЛ: | ЛЕО |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 52.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800143612828 |






