| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | MM720C2GO |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ТАЙМЕР ДО: | 35.000 мин |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | MM720C2GO |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | МЕХАНИЧНО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ТАЙМЕР ДО: | 35.000 мин |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |