| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-HM07 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1200 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-600 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ТИП НА ОПАШКАТА: | РЕЗБА М14 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800972009219 |


