| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1400 W |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-HM08 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 200-700 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ТИП НА ОПАШКАТА: | РЕЗБА М14 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972009158 |




