| МОЩНОСТ | 100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ЧАША | Да |
| ВМЕСТИМОСТ НА ЧАШАТА | 450 ml |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | FMX-100P |
| МОЩНОСТ: | 100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ДВОЙНА БЪРКАЛКА: | Не |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЧАША: | Да |
| ВМЕСТИМОСТ НА ЧАШАТА: | 450 ml |
| МАТЕРИАЛ НА ЧАШАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.250 kg |
| EAN | 3800139270933 |







