| МОЩНОСТ | 575 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ4730 |
| МОЩНОСТ: | 575 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 4242002860275 |










i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 575 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ4730 |
| МОЩНОСТ: | 575 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 4242002860275 |
