| МОЩНОСТ | 850 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ49300 |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 4242005297047 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 850 W |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MFQ49300 |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.300 kg |
| EAN | 4242005297047 |
