| POWER | 850 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MFQ49300 |
| POWER: | 850 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 4242005297047 |










i
"" Today
| POWER | 850 W |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MFQ49300 |
| POWER: | 850 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.300 kg |
| EAN | 4242005297047 |
