| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 170 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | GRAPHITE |
| МОДЕЛ: | 59G019 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 170 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 8000-35000 |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.750 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | 190 АКСЕСОАРА И ГЪВКАВО РАМО |
| EAN | 5902062005106 |





