| НАПРЕЖЕНИЕ | 21.60 V |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | BHN24L |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 21.60 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | РЪЧНИ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 45 МИН |
| ТЕГЛО: | 1.1 кг |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 5.00 h |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005190898 |
- Технополис Благоевград
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 1
- Технополис Варна 2
- Технополис Велико Търново
- Технополис Видин
- Технополис Враца
- Технополис Габрово
- Технополис Добрич
- Технополис Кърджали
- Технополис Кюстендил
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Пазарджик
- Технополис Перник
- Технополис Плевен
- Технополис Пловдив
- Технополис Пловдив 2
- Технополис Разград
- Технополис Русе
- Технополис Сандански
- Технополис Силистра
- Технополис Сливен
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ Paradise
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора
- Технополис Хасково
- Технополис Шумен
- Технополис Ямбол








