| VOLTAGE | 21.60 V |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | BHN24L |
| VOLTAGE: | 21.60 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 45 МИН |
| WEIGHT: | 1.1 кг |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 5.00 h |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242005190898 |






