Gaming Монитор SAMSUNG Odyssey Neo G8 LS32BG850NPXEN QUANTUM MINI-LED 0.185 мм, 178°/178°, VA, 32.0 ", 81.3 см, 3840x2160, 240.00 Hz, 1.00 ms, HDMI, DisplayPort, WHITE AND BLACK
Код: 501408
В наличност
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" Днес
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
VA
ТИП ЕКРАН
Curved
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
32.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
3840x2160
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ
240.00 Hz
МаркаSAMSUNG
МОДЕЛ:
LS32BG850NPXEN
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
VA
ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА:
МАТОВ
ТИП ЕКРАН:
Curved
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
32.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
81.3 см
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА:
16:9
РЕЗОЛЮЦИЯ:
3840x2160
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ:
240.00 Hz
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G:
1.00 ms
ЯРКОСТ:
350 nits
СТАТИЧЕН КОНТРАСТ:
СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ:
FREESYNC PREMIUM PRO
МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ:
0.185 мм