| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 23.8 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920x1080 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 180.00 Hz |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | 24GS60F-B |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| ТЪЧ СКРИЙН: | Не |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 23.8 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 60.5 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920x1080 |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G: | 1.00 ms |
| ЯРКОСТ: | 300 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 1000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | AMD FREESYNC, G-SYNC |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.274 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Не |
| HDMI: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.4 |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX (Headphone 3-Pole) |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Не |
| ЕКСТРИ: | FLICKER SAFE, BLACK STABILIZER |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 540.8 X 408.9 X 180.5 MM |
| ТЕГЛО: | 4.000 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| EAN | 8806096012321 |



























