| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | VA |
| ТИП ЕКРАН | Curved |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 31.5 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2560x1440 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 180.00 Hz |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | 32G600A-B |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | VA |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Curved |
| ТЪЧ СКРИЙН: | Не |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 31.5 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2560x1440 |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G: | 1.00 ms |
| ЯРКОСТ: | 300 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 3000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | AMD FREESYNC |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.272 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/ 178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Да |
| HDMI: | 2 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.4 |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX (Headphone 3-Pole) |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Не |
| ЕКСТРИ: | FLICKER SAFE, BLACK STABILIZER |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 702.5X456-560X259.6 MM |
| ТЕГЛО: | 6.700 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| EAN | 8806096565490 |






























