| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 27.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920x1080 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 100.00 Hz |
| Марка | MSI |
| МОДЕЛ: | PRO MP271A |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 27.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 68.6 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920x1080 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ: | 100.00 Hz |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ MPRT: | 1.00 ms |
| ЯРКОСТ: | 300 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 1000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | ADAPTIVE SYNC |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.311 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Не |
| HDMI: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 1.4B |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.2A |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | VGA@60 Hz, AUX |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Да |
| ЕКСТРИ: | MSI ANTI-FLICKER |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| РАЗМЕР: | 613 X 457 X 220 MM |
| ТЕГЛО: | 3.900 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| EAN | 4711377031875 |





















