Монитор PHILIPS 27E2N1110/00 0.311 мм, 178°/ 178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 120.00 Hz, HDMI, BLACK
Код: 509267
В наличност
Рейтинг: ( от 1 ревю )
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" Днес
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
Цена:92.00/179.94 лв.
Купи на изплащане
от3.47
/
6.79 лв.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
IPS
ТИП ЕКРАН
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
27.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ
120.00 Hz
МаркаPHILIPS
МОДЕЛ:
27E2N1110/00
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
IPS
ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА:
МАТОВ
ТИП ЕКРАН:
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
27.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
68.6 см
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА:
16:9
РЕЗОЛЮЦИЯ:
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ:
120.00 Hz
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ MPRT:
1.00 ms
ЯРКОСТ:
250 nits
СТАТИЧЕН КОНТРАСТ:
СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ:
ADAPTIVE SYNC
МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ:
0.311 мм
ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ:
ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА:
Не
РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА:
Не
HDMI:
1 БР
ВЕРСИЯ НА HDMI:
1.4
ДРУГИ ПОРТОВЕ:
VGA
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
100X100 MM
РАЗМЕР:
614 X 457 X 200 MM
ТЕГЛО:
3.060 kg
ЦВЯТ:
BLACK
ГАРАНЦИЯ:
36 МЕСЕЦА
КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ:
E
EAN8721038000412
Няма намерени документи за този продукт
Най-нови продукти
Аксесоари
Подобни продукти
МОНИТОР MSI PRO MP251Оферта на седмицата
Монитор MSI PRO MP251 0.282 мм, 178°/178°, IPS, 24.5 ", 62.2 см, 1920x1080, 100.00 Hz, 4.00 ms, HDMI