Монитор SAMSUNG LS24C366EAUXEN 0.277 мм, 178°/178°, VA, 24.0 ", 61.0 см, 1920x1080, 75.00 Hz, 4.00 ms, HDMI, BLACK
Код: 504254
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 24.0 "
Цена:117.50/229.81 лв.
Купи на изплащане
от4.43
/
8.66 лв.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
VA
ТИП ЕКРАН
Curved
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
24.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ
75.00 Hz
МаркаSAMSUNG
МОДЕЛ:
LS24C366EAUXEN
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
VA
ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА:
МАТОВ
ТИП ЕКРАН:
Curved
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
24.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
61.0 см
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА:
16:9
РЕЗОЛЮЦИЯ:
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ:
75.00 Hz
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G:
4.00 ms
ЯРКОСТ:
250 nits
СТАТИЧЕН КОНТРАСТ:
СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ:
AMD FREESYNC
МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ:
0.277 мм