Монитор SAMSUNG LS27D406GAUXEN 0.311 мм, 178°/178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 100.00 Hz, 5.00 ms, HDMI, DisplayPort
Код: 508031
В наличност
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 27.0 "
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" до 4 дни
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
Цена:158.00/309.02 лв.
Купи на изплащане
от5.95
/
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
IPS
ТИП ЕКРАН
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
27.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ
100.00 Hz
МаркаSAMSUNG
МОДЕЛ:
LS27D406GAUXEN
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
IPS
ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА:
МАТОВ
ТИП ЕКРАН:
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
27.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
68.6 см
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА:
16:9
РЕЗОЛЮЦИЯ:
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ:
100.00 Hz
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G:
5.00 ms
ЯРКОСТ:
250 nits
СТАТИЧЕН КОНТРАСТ:
МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ:
0.311 мм
ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ:
ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА:
Да
РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА:
Да
HDMI:
2 БР
ВЕРСИЯ НА HDMI:
1.4
DisplayPort:
1 БР
ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT:
1.2
ДРУГИ ПОРТОВЕ:
USB
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
100X100 MM
ГОВОРИТЕЛИ:
ЕКСТРИ:
FLICKER FREE
РАЗМЕР:
610.2 X 530.8 X 220 MM