| РАБОТНА ШИРИНА | 120.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 8 |
| Марка | GARDENIA |
| МОДЕЛ: | B-3А 120 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 7.00 КС |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ БЕНЗИНОВ |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 120.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 35.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ: | 8 |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 3 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КОМПЛЕКТ ИНВЕНТАР 7 ЧАСТИ |
| EAN | 3800151313854 |









