| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 208 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА | 100.00 см |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-T08 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 7.00 КС |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 208 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 100.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 30.00 см |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 3 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 86.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972015203 |











