| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 144.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.35 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 46.00 см |
| ОБЕМ НА КОША | 65 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZR 4611-144B |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 144.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.35 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 46.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ: | 1000 m² |
| ОБЕМ НА КОША: | 65 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 28.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | FZR 4611-144B |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 144.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.35 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 46.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ: | 1000 m² |
| ОБЕМ НА КОША: | 65 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 28.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669287130 |


