| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 173.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 4.40 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 51.00 см |
| ОБЕМ НА КОША | 75 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | GARDENIA |
| МОДЕЛ: | DM51S-D173 |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 173.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 4.40 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 3300 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 51.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ: | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 37.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МУЛЧИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800151315988 |










