| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 175.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.75 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 55.00 см |
| ОБЕМ НА КОША | 70 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | HYUNDAI |
| МОДЕЛ: | HYM 56 SP |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 175.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.75 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 55.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ: | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 85 мм |
| ОБЕМ НА КОША: | 70 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 46.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 610696780072 |





