| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 41.5 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.00 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2200 W |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-KMD02 |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 2-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 41.5 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.00 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2200 W |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ: | 14.00 L |
| ОБХВАТ: | 12 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 11.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123174254 |





