| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.00 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.00 см |
| Марка | FERROS TOOLS |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.00 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 40.00 см |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 0.55 L |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА МАСЛО: | 260 ml |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800148457912 |




