| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 58.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.00 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 45.00 см |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-GCS15 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 58.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.00 КС |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 45.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.500 kg |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 0.55 L |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА МАСЛО: | 250 ml |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123169892 |


