| МОЩНОСТ | 1000 W |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 35 |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD2151/40 |
| ТИП: | КОМБИНИРАН МУЛТИКУКЪР |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 35 |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| ГОТВЕНЕ ПОД НАЛЯГАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| Размери: | 385X285X262 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.015 kg |
| EAN | 8710103988670 |















