| МОЩНОСТ | 1745 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА | 5.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | 60-260°C |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 6 |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 26520-56 |
| ТИП: | КОМБИНИРАН МУЛТИКУКЪР |
| МОЩНОСТ: | 1745 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА: | 5.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | 60-260°C |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 6 |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.800 kg |
| EAN | 5038061142945 |










