| МОЩНОСТ | 1300 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА | 6.00 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 16 |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD2237/40 |
| ТИП: | КОМБИНИРАН МУЛТИКУКЪР |
| МОЩНОСТ: | 1300 W |
| КАПАЦИТЕТ НА КУПАТА: | 6.00 L |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 16 |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| ГОТВЕНЕ ПОД НАЛЯГАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.140 kg |
| EAN | 8710103987734 |










